Iontoforéza a pocení rukou

Iontoforéza a pocení rukou

Značková iontoforéza Elektro Antiperspirant dokáže odstranit nadměrné pocení rukou velmi rychle a účinky nejčastěji přetrvávají několik týdnu až měsíců.

Toho je docíleno dlouhodobým vývojem a testováním, díky čemuž byla technologie, tedy iontoforéza, v tomto přístroji dotažena k dokonalosti. Samotné používání Elektro Antiperspirantu je velmi snadné, stačí si přečíst návod, připravit Elektro Antiperspirant k terapii a iontoforéza může začít působit. V podstatě jediné, co budete k terapii budete potřebovat bude Elektro Antiperspirant s příslušenstvím (vše je součástí balení), tužkové baterie nebo jejich dobíjecí varianta a obyčejná voda.

Ruce ponoříme do nádob s vodou, zapneme Elektro Antiperspirant a iontoforéza může začít působit. Po čase, který je určený návodem Elektro Antiperspirant pomalu vypneme a zopakujeme to samé na druhou polaritu.

Přístroj se používá několik dní, během kterých iontoforéza dokáže pocení rukou úplně zastavit. Takový stav, jak již bylo řečeno, dokáže vydržet i několik měsíců. Po této době se vaše ruce začnou opět pomalu od konečků prstů potit. Jakmile toto nastane, stačí Elektro Antiperspirant použít už pouze 1-2 krát a iontoforéza pocení opět na dlouhou dobu zastaví.