Iontoforéza a pocení podpaží

Iontoforéza a pocení podpaží

Pocení podpaží je velmi nepříjemná věc.
Pot dokáže na košili nebo halence během parných dnů vykreslit neuvěřitelně velké mapy, které lze zakrýt v případě mužů snad jen sakem.

Ženy jsou odkázány na používání neutrálních barevných odstínů, na kterých jsou přece jen stopy potu méně patrné. Deodoranty a antiperspiranty z reklam slibující odstranění potu na 72 hodin jsou utopií, kterou lze nasimulovat maximálně v laboratorních podmínkách. Značková iontoforéza Elektro Antiperspirant byla vyvíjena s maximálním ohledem na rychlost a trvanlivost účinku, který v případě nadměrného pocení podpaží vydrží, jak již bylo napsáno i celé měsíce. Přitom Elektro Antiperspirant stačí používat 1-2 týdny a iontoforéza pocení zastaví. Používání Elektro Antiperspirantu zvládne každý, stačí si přečíst přiložený návod. Při terapii podpaží využívá iontoforéza Elektro Antiperspirant speciální adaptéry, které namočíme a vložíme do podpaží.

Toto jednoduché řešení zajistí, aby mohla iontoforéza působit i v této tělesné partii. Jakmile jsou adaptéry v podpaží, zapneme Elektro Antiperspirant na dobu, která je uvedena v návodu a iontoforéza vykoná své. Přístroj se používá několik dní, během kterých iontoforéza dokáže pocení podpaží úplně zastavit. Takový stav, jak již bylo řečeno, dokáže vydržet i několik měsíců. Po této době se vaše podpaží začne opět pomalu potit. Jakmile toto nastane, stačí Elektro Antiperspirant použít už pouze 1-2 krát a iontoforéza pocení opět zastaví na dlouhou dobu.